Zpět

Doprava a platba

Vyvíjíme veškeré úsilí, abychom zajistili, že každá objednávka bude zpracována co nejrychleji, ale bohužel datum dodání zásilky nezávisí jen na nás. Nyní, když se nakupování z velké části realizuje online, mají dopravci více práce a důsledkem toho může být několikadenní zpoždění doručení a převzetí zásilky. Vezměte prosím na vědomí, že doba zpracování Vaší objednávky může být prodloužena. Balík můžete sledovat na stránkach přepravce, ale může to trvat až 2 dny, než se objeví v systému. Vzhledem k velkému vytížení přepravců upozorňujeme, že dopravci doručují zásilky pouze jednou. Pečlivě tedy sledujte zásilku přes sledovací systém jednotlivých dopravců. Číslo balíku Vám bude zasláno v okamžiku expedice balíku. Prosíme o kontrolu složky Hromadná pošta nebo Spam.Děkujeme za pochopení.

Váš tým Leons

Osobní odběr

Objednané zboží si můžete vyzvednout na jednom z více než 6000 výdejních míst Zásilkovna.cz po celé České Republice a Slovensku.
- Budete o své zásilce průbězně informování e-mailem a pomocí SMS
- Cena dopravy na pobočku Zásilkovny je 80 Kč. /s dph/

Dobírka / doručení na adresu zákazníka

Zasílání na adresu zákazníka ČR službou Zásilkovna.cz

  • Budete o své zásilce průbězně informování - své zákazníky informujeme o předání Vaší zásilky dopravci, který Vás včas informuje pomocí sms a emailu o doručení Vaší zásilky.

  • Cena dopravy k vám domů (na dobírku) je 130 Kč. /s dph/

  • Dopravu zdarma máme pro objednávky nad 3500 Kč.

  • Objednávky podané v pracovních dnech zasíláme do 5 dnů z důvodu, že zásilkové služby momentálně mají limity.

  • Objednávky podané mimo pracovní dny (sobota, neděle, svátky) jsou odesílány v průběhu týdne

Platba

-V hotovosti /dobírka/ poplatek :30 kč /s dph/

-Platba předem kartou: Zdarma .Od začátku roku 2021 musíte ověřovat platbu kartou pomocí 3D secure. O konkrétní podobě ověření rozhoduje vaše banka. V případě komplikací kontaktujte vaši banku.

-Bankovním převodem : Zdarma

bankovním převodem na účet: 252002387/0300 v měně CZK, ČSOB a.s

Zvolíte-li platbu klasickým bankovním převodem, automaticky Vám na e-mail pošleme zálohovou fakturu. Variabilní symbol /VS/ naleznete na své faktuře. Po připsání platby na náš účet na tentýž e-mail obdržíte daňový doklad.

Při platbě převodem předem:

  • může být termín dodání ovlivněn termínem uhrazení platby (zboží expedujeme až po připsání platby na náš účet)

  • je třeba, aby byla částka připsána na náš účet nejpozději do pěti pracovních dnů po potvrzení objednávky, v opačném případě ji lze považovat za zrušenou.